UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zwykle dusigrosze z ratusza popisali się pomysłowością. Zamiast zrobić duży zbiornik i wypełnić go wodą, zrobić coś w rodzaju miejskiego kąpieliska to robią bubel jednofunkcyjny. W wielu miejscach w kraju tak się robi że zbiorniki przeciwpowodziowe pełnią funkcję ochronną i rekreacyjną. Ale w Elblągu twardogłowi włodarze boją się inwestycji. A bez inwestycji nie ma dukatów w sakiewce.

#zainteresowany#