45
04.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tylko że ona prawdę pisze, a Ty nie. taka różnica
(2025.06.04)
Każdy kto wyraża swoją opinię pisząc komentarz w " A moim zdaniem " nie powinien podlegać cenzurze. Nawet jak opinia jest brutalna. To tylko moje zdanie w jakieś sprawie. Cenzura zniechęca do pisania komentarzy i wyrabia Wam opinię powiedzmy niezbyt pochlebną.
Czy (2025.06.04)
Neo rząd neo ministry neo premier do dymisji.
(2025.06.04)

info

12  
  7
Wybrali Batyra to teraz będzie odsiecz Wiedeńska hahahaha. Memtzen to dzieciak w za krótkich spodenkach. Gość mówi że Batyr to jest ostatnia osoba na urząd prezydenta a później i tak na niego głosuje. Konfabulacja to jest gorsza niż rynsztok.
(2025.06.04)

info

1  
  0
@Czy - Załóż swoją gazetę czy tam portal internetowy jak Musk lub telewizję jak Trump czy Republike TV i tam mów co chcesz z szambem włącznie. Mało masz ścieku na co dzień w prawicowych pomyjach?
(2025.06.04)
Tzw DEMOKRACJA w praktyce :)
(2025.06.04)

info

0  
  0
Bałagan to mają ludzie którzy wierzą w kłamstwa swoich pisowskich idoli
Pisior moim bożkiem (2025.06.04)
POKO-NANI - PO "K. O." - Knock Out przez Rocky Nawrockiego zadany wafelkowi. Piękne!
(2025.06.05)

info

1  
  0
Piękne! Uśmiechnijcie się brygada! Hej, co tacy smutni jesteście! Karol Nawrocki Prezydentem! Cieszycie się "brygada"?
(2025.06.05)

info

0  
  0
Pewnie nietęgie mają miny elbląscy spadkobiercy POKO-nanych?; ) cooo? haha jak tam bankiet?; D
(2025.06.05)

info

1  
  0