A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tylko że ona prawdę pisze, a Ty nie. taka różnica
Każdy kto wyraża swoją opinię pisząc komentarz w " A moim zdaniem " nie powinien podlegać cenzurze. Nawet jak opinia jest brutalna. To tylko moje zdanie w jakieś sprawie. Cenzura zniechęca do pisania komentarzy i wyrabia Wam opinię powiedzmy niezbyt pochlebną.
Neo rząd neo ministry neo premier do dymisji.
Wybrali Batyra to teraz będzie odsiecz Wiedeńska hahahaha. Memtzen to dzieciak w za krótkich spodenkach. Gość mówi że Batyr to jest ostatnia osoba na urząd prezydenta a później i tak na niego głosuje. Konfabulacja to jest gorsza niż rynsztok.
@Czy - Załóż swoją gazetę czy tam portal internetowy jak Musk lub telewizję jak Trump czy Republike TV i tam mów co chcesz z szambem włącznie. Mało masz ścieku na co dzień w prawicowych pomyjach?
Tzw DEMOKRACJA w praktyce :)
POKO-NANI - PO "K. O." - Knock Out przez Rocky Nawrockiego zadany wafelkowi. Piękne!
Piękne! Uśmiechnijcie się brygada! Hej, co tacy smutni jesteście! Karol Nawrocki Prezydentem! Cieszycie się "brygada"?
Pewnie nietęgie mają miny elbląscy spadkobiercy POKO-nanych?; ) cooo? haha jak tam bankiet?; D