Wybrany wątek opinii

Znowu ta sama zagrywka pisu. Najpierw się promowali w reżimowej tvpis otwierając centra integracji a teraz straszą nimi swoich wyborców. Jak niskie trzeba mieć IQ aby tego nie rozumieć?
Gdzie my k... żyjemy? (2025.06.04)
@Gdzie my k... żyjemy? - To że ktoś ci bałaganu na strychu narobił to wszyscy wiedzą ale nie musisz kilka razy dziennie tego potwierdzać.
(2025.06.04)
@Gdzie my k... żyjemy? - No trochę trzeba mieć iq
(2025.06.04)
Bałagan to mają ludzie którzy wierzą w kłamstwa swoich pisowskich idoli
Pisior moim bożkiem (2025.06.04)
Powrót do komentarzy