UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy kto wyraża swoją opinię pisząc komentarz w " A moim zdaniem " nie powinien podlegać cenzurze. Nawet jak opinia jest brutalna. To tylko moje zdanie w jakieś sprawie. Cenzura zniechęca do pisania komentarzy i wyrabia Wam opinię powiedzmy niezbyt pochlebną.
Czy