UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy kto wyraża swoją opinię pisząc komentarz w " A moim zdaniem " nie powinien podlegać cenzurze. Nawet jak opinia jest brutalna. To tylko moje zdanie w jakieś sprawie. Cenzura zniechęca do pisania komentarzy i wyrabia Wam opinię powiedzmy niezbyt pochlebną.

Czy

Anuluj