UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wybrali Batyra to teraz będzie odsiecz Wiedeńska hahahaha. Memtzen to dzieciak w za krótkich spodenkach. Gość mówi że Batyr to jest ostatnia osoba na urząd prezydenta a później i tak na niego głosuje. Konfabulacja to jest gorsza niż rynsztok.