Wybrany wątek opinii
Każdy kto wyraża swoją opinię pisząc komentarz w " A moim zdaniem " nie powinien podlegać cenzurze. Nawet jak opinia jest brutalna. To tylko moje zdanie w jakieś sprawie. Cenzura zniechęca do pisania komentarzy i wyrabia Wam opinię powiedzmy niezbyt pochlebną.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@Czy - Załóż swoją gazetę czy tam portal internetowy jak Musk lub telewizję jak Trump czy Republike TV i tam mów co chcesz z szambem włącznie. Mało masz ścieku na co dzień w prawicowych pomyjach?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1