Wybrany wątek opinii

Każdy kto wyraża swoją opinię pisząc komentarz w " A moim zdaniem " nie powinien podlegać cenzurze. Nawet jak opinia jest brutalna. To tylko moje zdanie w jakieś sprawie. Cenzura zniechęca do pisania komentarzy i wyrabia Wam opinię powiedzmy niezbyt pochlebną.
Czy (2025.06.04)
@Czy - Załóż swoją gazetę czy tam portal internetowy jak Musk lub telewizję jak Trump czy Republike TV i tam mów co chcesz z szambem włącznie. Mało masz ścieku na co dzień w prawicowych pomyjach?
(2025.06.04)
Powrót do komentarzy