45
04.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Gdzie my k... żyjemy? - To że ktoś ci bałaganu na strychu narobił to wszyscy wiedzą ale nie musisz kilka razy dziennie tego potwierdzać.
(2025.06.04)
@Gdzie my k... żyjemy? - No trochę trzeba mieć iq
(2025.06.04)
"Przestańcie bić pianę a weźcie się do roboty" - PIS przecież na wasze pieniądze czeka.
(2025.06.04)
@wiem - To czy będzie czy nie to się okaże! A jak się nagle okaże że będą wtedy już nie będzie czasu na konsultacje; ) miłego dnia
(2025.06.04)
cenzuranaPOrtelu
wszoku (2025.06.04)

info

5  
  1
@mieszkankkka - Hahahahaha fajnie się podpisałaś mieszkanko gdzie pracujesz w UM? Jakieś powiązania z NISSANEM? 🤣 ile dostajecie za komentarze?
(2025.06.04)
A kto w Polsce jest głównym podżegaczem i straszycirlem PIS Jeszcze tego drodzy Państwo nie zauważyliście?
angelraf (2025.06.04)

info

6  
  4
A ci wszyscy z Elblaga ktorzy sa imigrantami na calym swiecie to sie zmiescili …
(2025.06.04)

info

2  
  1
Po co odbijac > jedna partia to, a druga tamto. Trzeba zgody między ludżmi. łaczyć, łączyć, a nie dzielic. Niby proste, a takie trudne dla wielu.
(2025.06.04)

info

4  
  0
teraz sie naogladasz tej konfy i pisiorów przez najblizsze 12 lat albo i dłuzej.
jurasogóras (2025.06.04)