45
04.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
już mamy jednego nieomylnego, no przepraszam dwóch, jeden to niby płemieł, a drugi właśnie dostał wciry w wyborach. Jak rozumiem jaśnie nam panujący Majkel też podążą tą ścieżką???
antyryży (2025.06.05)

info

0  
  0
Boją się społeczeństwa. Ponoć mamy demokratyczną władzę.
bra (2025.06.05)

info

1  
  0
jak zwykle płatni ze stajni giertycha,
stara (2025.06.05)
Jak zawsze kłócą się o coś, a nawet nie wiedzą o co.
WELBLAGUjestPieknie (2025.06.05)
Demokracja‍ to system rządów, ⁣w którym‍ władza polityczna należy‍ do społeczeństwa jako całości, a ⁣decyzje podejmowane są przez wybranych przedstawicieli. Tak ich wybraliśmy i powinniśmy to szanować bez względu na orientacje polityczną. Jesteś niezadowolony, to przy następnych wyborach zmień to. Inaczej grozi nam anarchia. Nie skaczcie sobie to gardła. Na Wschodzie tylko na to czekają.
mirko (2025.06.05)

info

1  
  0