Wybrany wątek opinii
Pan prezydent od początku mówił że takich centrów w Elblągu nie będzie. Słuszna decyzja żeby zrezygnować z głosowania które tylko dałoby pole do popisu populistom na rzucanie pustych haseł i siania jeszcze większej nienawiści wobec obcokrajowców
Do moderacji
Odpowiedz
18
35
@mieszkankkka - Hahahahaha fajnie się podpisałaś mieszkanko gdzie pracujesz w UM? Jakieś powiązania z NISSANEM? 🤣 ile dostajecie za komentarze?
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
tylko że ona prawdę pisze, a Ty nie. taka różnica
Do moderacji
Odpowiedz
3
2