UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdy kto wyraża swoją opinię pisząc komentarz w " A moim zdaniem " nie powinien podlegać cenzurze. Nawet jak opinia jest brutalna. To tylko moje zdanie w jakieś sprawie. Cenzura zniechęca do pisania komentarzy i wyrabia Wam opinię powiedzmy niezbyt pochlebną.
Czy