UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybrali Batyra to teraz będzie odsiecz Wiedeńska hahahaha. Memtzen to dzieciak w za krótkich spodenkach. Gość mówi że Batyr to jest ostatnia osoba na urząd prezydenta a później i tak na niego głosuje. Konfabulacja to jest gorsza niż rynsztok.


Anuluj