A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Słaby ten marketing PRowy w komentarzach, widać że pisała to jedna osoba, ten sam styl :) Oj słabiutko xD
Wybory prezydenckie wygrał Nawrocki i cały plan z migrantami się posypał... to i z tego też powodu konsultacje nie potrzebne.
Sami naiwniacy w tym Elblągu, czytając te komentarze. Jeszcze będą na nich łozyć pieniążki i im się podporządkowywać we własnym kraju. Jednak Elbląg to stan umysłu.
Za darmo to te pieniądze się należą oczywiście PISowi
Jeszcze się zdziwisz, jak się posypał. Pójdzie, ale pod stołem. Ci co ich widzisz, wcale nie rządzą, to jest teatrzyk dla ciebie i tobie podobnych. Jeśli decyzja wygląda tak, że ci ludzie się tu pojawia, to żaden "nawawerocki" nic tu nie zmieni. Druga sprawa, czemu w przypadku imigrantów, jakaś "redakcja" decyduje, jakie komentarze wejdą do opinii publicznej? O Polakach można gadać bez cenzury, a o imigrantach wybieramy tylko ładne słowa?
Czyli żeby miasto mogło przyjmować imigrantów to należy "wygrać" konkurs? I nie wygraliśmy? Elblążanie muszą być strasznie zawiedzeni. Tyle przegrać.
Przestańcie bić pianę a weźcie się do roboty
Zarząd województwa? Ja myślałem, że województwo i państwo to ludzie.
"Centrum Integracji Cudzoziemców - To miejsca, w których legalnie przebywający w Polsce cudzoziemcy uzyskają pomoc w zakresie polskich przepisów, kultury, a przede wszystkim możliwości nauki języka polskiego. " Naprawdę nie chcecie aby pan z Kebabu którego znacie od 10 lat umiał powiedzieć coś więcej po polsku niż "Sos misiany misiany"? Dotyczy to również Ukraińców którzy uciekli do Polski.