UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli żeby miasto mogło przyjmować imigrantów to należy "wygrać" konkurs? I nie wygraliśmy? Elblążanie muszą być strasznie zawiedzeni. Tyle przegrać.
Czyli żeby miasto mogło przyjmować imigrantów to należy "wygrać" konkurs? I nie wygraliśmy? Elblążanie muszą być strasznie zawiedzeni. Tyle przegrać.