UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli żeby miasto mogło przyjmować imigrantów to należy "wygrać" konkurs? I nie wygraliśmy? Elblążanie muszą być strasznie zawiedzeni. Tyle przegrać.


Anuluj