Wybrany wątek opinii
Wybory prezydenckie wygrał Nawrocki i cały plan z migrantami się posypał... to i z tego też powodu konsultacje nie potrzebne.
Do moderacji
Odpowiedz
32
13
Jeszcze się zdziwisz, jak się posypał. Pójdzie, ale pod stołem. Ci co ich widzisz, wcale nie rządzą, to jest teatrzyk dla ciebie i tobie podobnych. Jeśli decyzja wygląda tak, że ci ludzie się tu pojawia, to żaden "nawawerocki" nic tu nie zmieni. Druga sprawa, czemu w przypadku imigrantów, jakaś "redakcja" decyduje, jakie komentarze wejdą do opinii publicznej? O Polakach można gadać bez cenzury, a o imigrantach wybieramy tylko ładne słowa?
Do moderacji
Odpowiedz
17
1