UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sami naiwniacy w tym Elblągu, czytając te komentarze. Jeszcze będą na nich łozyć pieniążki i im się podporządkowywać we własnym kraju. Jednak Elbląg to stan umysłu.
Zdruzgotany
Sami naiwniacy w tym Elblągu, czytając te komentarze. Jeszcze będą na nich łozyć pieniążki i im się podporządkowywać we własnym kraju. Jednak Elbląg to stan umysłu.
Zdruzgotany