UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sami naiwniacy w tym Elblągu, czytając te komentarze. Jeszcze będą na nich łozyć pieniążki i im się podporządkowywać we własnym kraju. Jednak Elbląg to stan umysłu.

Zdruzgotany

Anuluj