UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu ta sama zagrywka pisu. Najpierw się promowali w reżimowej tvpis otwierając centra integracji a teraz straszą nimi swoich wyborców. Jak niskie trzeba mieć IQ aby tego nie rozumieć?
Gdzie my k... żyjemy?
Znowu ta sama zagrywka pisu. Najpierw się promowali w reżimowej tvpis otwierając centra integracji a teraz straszą nimi swoich wyborców. Jak niskie trzeba mieć IQ aby tego nie rozumieć?
Gdzie my k... żyjemy?