UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze się zdziwisz, jak się posypał. Pójdzie, ale pod stołem. Ci co ich widzisz, wcale nie rządzą, to jest teatrzyk dla ciebie i tobie podobnych. Jeśli decyzja wygląda tak, że ci ludzie się tu pojawia, to żaden "nawawerocki" nic tu nie zmieni. Druga sprawa, czemu w przypadku imigrantów, jakaś "redakcja" decyduje, jakie komentarze wejdą do opinii publicznej? O Polakach można gadać bez cenzury, a o imigrantach wybieramy tylko ładne słowa?

no_muf_redakcjo