Wybrany wątek opinii

Słaby ten marketing PRowy w komentarzach, widać że pisała to jedna osoba, ten sam styl :) Oj słabiutko xD
(2025.06.04)
jak zwykle płatni ze stajni giertycha,
stara (2025.06.05)
Powrót do komentarzy