Wybrany wątek opinii
Słaby ten marketing PRowy w komentarzach, widać że pisała to jedna osoba, ten sam styl :) Oj słabiutko xD
Do moderacji
Odpowiedz
24
7
jak zwykle płatni ze stajni giertycha,
Do moderacji
Odpowiedz
0
0