Wybrany wątek opinii
Polak ma dostać garba od ciężkiej pracy a uchodźca ma dostać wszystko za darmo bo mu się należy. Piękna jest ta Polska :)
Do moderacji
Odpowiedz
69
14
Za darmo to te pieniądze się należą oczywiście PISowi
Do moderacji
Odpowiedz
12
14