Wybrany wątek opinii

Polak ma dostać garba od ciężkiej pracy a uchodźca ma dostać wszystko za darmo bo mu się należy. Piękna jest ta Polska :)
(2025.06.04)
Za darmo to te pieniądze się należą oczywiście PISowi
(2025.06.04)
Powrót do komentarzy