62
03.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przecież lud tak chciał. Był problem z przesiadkami, że za mało kursów, a teraz że za długo. W tym mieście jest tylko dwóch przewoźników, nie 4 jak poprzednio. Opanujcie się w końcu.
Autobus (2025.06.04)

info

1  
  3
dzień dobry, mieszkańcy oczekiwali czegoś innego, trasa 11 tak jak była poprzednio oraz częstszych kursów tramwajów co 15 minut a nie jadą 2 co 5 minut. a później przerwa pół godziny.
(2025.06.04)

info

7  
  0
Dramat, moje dziecko jeździ teraz innym autobusem i trochę do domu musi podejść. Ale nie każdy jednak ma taką możliwość.
(2025.06.04)

info

4  
  0
Większość ludu narzeka na długą trasę. A przecież jeżeli jedziesz do Malborka pociągiem Elbląg - Gdynia to wysiadasz w Malborku. Trasa jest dobrze opracowana, obejmuje odpowiednie rejony miasta.
grzybiarz (2025.06.04)

info

1  
  3
A ja się PYTAM gdzie kierowca szczegolnie kobiety maja skozystac w zalatwianiu potrzeb fizjologicznych na petlach Pozmienialiscie trasy, a gdzie są toalety się pytam, czy kierowca ma jsc w kszaczory to dowodzi tego że kierownictwo I dyrekcja ma kierowcow gleb9ko w dupie
(2025.06.04)
.Teraz jest slalom gigant nr 11.Jak myślicie czy toalety będą w autobusach. Bo starsi ludzie mogą nie dać rady tyle czasu w autobusie a i dzieci tak samo. Pytam się gdzie jest stara 9 tka z Zawady do dworca. Zmienić częstotliwość tramwai co 10..15 minut bo to co jest teraz to tragedia. Więcej autobusów w godzinach rannych popołudniowych i wieczorem z jeden kurs extra do godziny 23 aby ludzie mogli wracać z pracy. W soboty i niedziele parę więcej kursów w pojedynczych liniach np tramwaj 1,4 i autobus 14 i 11 ( 11 do poprawki). Koniecznie przywrócić linię 9 z Zawady do dworca.
Cynik (2025.06.04)

info

4  
  2
A czy kiedykolwiek ktoś myśli o drugim człowieku, jeżeli chodzi o WC?Czy kierowca to robot, że nie musi w trakcie swojej pracy załatwiać potrzeby fizjologicznej?Proponuję, aby ktoś z zkm wsiadł za kierownice i sprawdził czy można wytrzymać na tej linii 11 bez wc?
(2025.06.04)
W końcu normalna linia, można bez przesiadek i czekania na przystankach dojechać gdzie się chce, albo trzeba. Dzieci bezpiecznie dotrą do szkoły, bo to one są najważniejsze. Jak ktoś chce jechać dwie ulice, albo dwa przystanki dalej i mu to nie pasuje niech idzie pieszo (z buta). A, emeryci mają chyba czas, mogą się przejechać i porozwijać towarzysko.11 zawsze jeździła podobnie. 11 to najlepsza linia. BRAWO, BRAWO !!! W końcu jakaś normalność.
JaRU (2025.06.04)

info

3  
  2
to obowiązek pracodawcy - idź do PIPu
(2025.06.05)
to obowiązek pracodawcy - idź do PIPu
(2025.06.05)