A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Englishman - Nie dla tych dla których to jedyna droga do pracy... i np musza dostać się z Łęczyckiej na Modrzewinę
@Sylvi - Zgadzam się w 100%, na modrzewinę cięzko jest się dostać, są tu pracownicy fizyczni jak i biurowi który pracują albo od 6 do 14,albo też od 8 do 16 i nie mają jak poźniej wrócić do domu chyba że na piechotę..