Wybrany wątek opinii
A ja się PYTAM gdzie kierowca szczegolnie kobiety maja skozystac w zalatwianiu potrzeb fizjologicznych na petlach Pozmienialiscie trasy, a gdzie są toalety się pytam, czy kierowca ma jsc w kszaczory to dowodzi tego że kierownictwo I dyrekcja ma kierowcow gleb9ko w dupie
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
to obowiązek pracodawcy - idź do PIPu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0