Wybrany wątek opinii

A ja się PYTAM gdzie kierowca szczegolnie kobiety maja skozystac w zalatwianiu potrzeb fizjologicznych na petlach Pozmienialiscie trasy, a gdzie są toalety się pytam, czy kierowca ma jsc w kszaczory to dowodzi tego że kierownictwo I dyrekcja ma kierowcow gleb9ko w dupie
(2025.06.04)
to obowiązek pracodawcy - idź do PIPu
(2025.06.05)
Powrót do komentarzy