UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież lud tak chciał. Był problem z przesiadkami, że za mało kursów, a teraz że za długo. W tym mieście jest tylko dwóch przewoźników, nie 4 jak poprzednio. Opanujcie się w końcu.

Autobus

Anuluj