Wybrany wątek opinii

A czy kiedykolwiek ktoś myśli o drugim człowieku, jeżeli chodzi o WC?Czy kierowca to robot, że nie musi w trakcie swojej pracy załatwiać potrzeby fizjologicznej?Proponuję, aby ktoś z zkm wsiadł za kierownice i sprawdził czy można wytrzymać na tej linii 11 bez wc?
(2025.06.04)
to obowiązek pracodawcy - idź do PIPu
(2025.06.05)
Powrót do komentarzy