UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.Teraz jest slalom gigant nr 11.Jak myślicie czy toalety będą w autobusach. Bo starsi ludzie mogą nie dać rady tyle czasu w autobusie a i dzieci tak samo. Pytam się gdzie jest stara 9 tka z Zawady do dworca. Zmienić częstotliwość tramwai co 10..15 minut bo to co jest teraz to tragedia. Więcej autobusów w godzinach rannych popołudniowych i wieczorem z jeden kurs extra do godziny 23 aby ludzie mogli wracać z pracy. W soboty i niedziele parę więcej kursów w pojedynczych liniach np tramwaj 1,4 i autobus 14 i 11 ( 11 do poprawki). Koniecznie przywrócić linię 9 z Zawady do dworca.
Cynik