62
03.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pozwolę sobie zacytować informacje zamieszczoną na stronie ZKM-, ,WZMOCNIENIE linii autobusowej „13”: Dodatkowa brygada (czyli autobus), aby poprawić komunikację na Modrzewinę, w związku z rozwojem tej przemysłowej dzielnicy miasta. Dzięki temu zwiększona zostanie też częstotliwość kursowania autobusów tej linii" Jest to NIE PRAWDA, kursów do pętli przy EPT na Modrzewine jest dokładnie tyle samo co przy poprzednim rozkładzie autobusu 22,zostały jedynie przesunięte odjazdy o kilka minut, więc gdzie te WZMOCNIENIE przysłowej dzielnicy miasta? Niestety teraz to trzeba dojechać do pracy z przesiadką lub dojść do przystanku na ul. Ogólnej dla wielu to żadne polepszenie w KOMUNIKACJI.
Sylvi (2025.06.03)
Jeśli chodzi o 11 to prawdziwy sprawdzian, będzie zimą. Lodowisko na moście w Nowakowie, droga do Stagniewa np. Plus korki w mieście itd.. Ale z chęcią dorzucę coś do tych "wspaniałości" które rzekomo ZKM poprawił. Na linni 19 zmieniono tylko godziny odjazdów nie uwzględniając czasu przejazdu nie realnego do zrealizowania. Lewoskręt z Dąbka w Piłsudskiego wczoraj i dziś to 4- 8 minut od przystanku Dąbka/Krakusa do kolejnego Piłsudskiego/ Rynek. pomimo próśb od kierowców od kilkunastu m-cy. Nie dziwię się że ludzie wybierają Bolty itp. Dziwię się że jeszcze ta mała garstka ma cierpliwość czekać bo kiedyś przyjedzie...
Kierowca autobusu (2025.06.03)

info

14  
  0
Umówcie się wszyscy gdzieś na wódkę i tam możecie polamentować. a nie narzekacie w sieci.
Tfvghi (2025.06.03)

info

1  
  4
Linia 11 jest za długa. Wcześniej linia nr22 na Bema do szkoły czas dojazdu ok20minut z Zawady. Teraz wycieczka po mieście. Po co na dworzec 11 zajeżdza, a potem na Bema? Miała być zmiana, ale nie wyszła na lepsze.
Rozczarowana (2025.06.03)

info

11  
  0
Super, śpię dłużej i nie mam przesiadek. Bardzo dobry pomysł
(2025.06.03)

info

1  
  10
Teraz po dobrej zmianie muszę być 30 min wcześniej na przystanku i przejazd trwa 12 min dłużej. To tak w sumie do pracy i z pracy 90 min więcej czasu. Paranoja...
adakon (2025.06.03)
@adakon - Też mam taki sam problem ale nie pisz tu tylko zgłoś problem do zkm.
Nefretete, (2025.06.03)
A wystarczyło przywrócić starą trasę 11.
ksamol (2025.06.04)

info

7  
  0
Na ulicy łęczyckiej budują kolejne osiedle ludzie jeżdżą do pracy dzieci do szkoły, to jest porażka że są tylko dwa autobusy na godzinę, jeżeli już tak ma być to c powinno kursować częściej żeby się dostać w inną część miasta
(2025.06.04)

info

11  
  1
Już głupszej trasy nie mogli wymyślić, !
(2025.06.04)

info

12  
  1