UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja się PYTAM gdzie kierowca szczegolnie kobiety maja skozystac w zalatwianiu potrzeb fizjologicznych na petlach Pozmienialiscie trasy, a gdzie są toalety się pytam, czy kierowca ma jsc w kszaczory to dowodzi tego że kierownictwo I dyrekcja ma kierowcow gleb9ko w dupie