UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W końcu normalna linia, można bez przesiadek i czekania na przystankach dojechać gdzie się chce, albo trzeba. Dzieci bezpiecznie dotrą do szkoły, bo to one są najważniejsze. Jak ktoś chce jechać dwie ulice, albo dwa przystanki dalej i mu to nie pasuje niech idzie pieszo (z buta). A, emeryci mają chyba czas, mogą się przejechać i porozwijać towarzysko.11 zawsze jeździła podobnie. 11 to najlepsza linia. BRAWO, BRAWO !!! W końcu jakaś normalność.

JaRU