UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czy kiedykolwiek ktoś myśli o drugim człowieku, jeżeli chodzi o WC?Czy kierowca to robot, że nie musi w trakcie swojej pracy załatwiać potrzeby fizjologicznej?Proponuję, aby ktoś z zkm wsiadł za kierownice i sprawdził czy można wytrzymać na tej linii 11 bez wc?