UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czy kiedykolwiek ktoś myśli o drugim człowieku, jeżeli chodzi o WC?Czy kierowca to robot, że nie musi w trakcie swojej pracy załatwiać potrzeby fizjologicznej?Proponuję, aby ktoś z zkm wsiadł za kierownice i sprawdził czy można wytrzymać na tej linii 11 bez wc?