A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ile oni odprowadza podatku? nie masa problemu kupujac w biedronce czy lidlu ze tam grube miliony leca na granice?
Jak w tym mieście ma być lepiej? Firma z Gdańska.... a mało mamy usługodawców z Elbląga? Wstyd jak zawsze....
@Stańczyk Elbląski - Gdzie to masz napisane? Jak wybrali najdroższą ofertę.
@wyciąg z KRS - Nie ma w ustawie PZP czegoś takiego jak wspieranie swoich. Ten Janusz co położył cenę 2899 zł to albo nie był zainteresowany prowadzeniem biznesu na terenie miejskiego obiektu albo powinien sobie watę cukrową sprzedawać na elbląskim bulwarze. Z roweru albo przyczepki.
@hosefinka - To jest osobą z Elbląga. Prowadzi na starówce biznes ( gastronomię).
@wyciąg z KRS - O masz Ci los. Od pięciu lat Spółka z o. o.prowadzi swoją działalność i mają na tyle determinacji, żeby czynsz przebić od minimalnej x 9.Przy ofercie najniższej 2899 zł co jest żenujące, żeby składać taką ofertę.
@hosefinka - co wy macie z tym wstydem ? zawsze wstyd. skąd takie kompleksy ?
Dwa miesiące będzie otwarty aquapark, ceny będą jak w Krynicy morskiej na bank
Coś widzę żeby wejść na basen z zoną i dwójką dzieci to koszt wyjdzie około 400zł biedne rodziny odpadają a bogatsze też szybko z tamtąd ucieknoł bo za te same pieniądze pojadą nad morze także po mojemu sadzawki już teraz są niewypałem prawda panie Wróblewski nawet jak pana niema to dalej będzie o pana pomysłach głosno jedno mnie dziwi mòwie tylko o basenie teraz przecież pan nie masz 30 lat i wiesz jak to kiedyś funkcjonowało co pana do tego skłoniło czemu niewziełeś pan pod uwagę biednych rodzin ktòre to te rodziny by napedzały te koło iloscią by nadrobili.
Szkoda, że było brane pod uwagę tylko "kto da więcej". Na pewno lepiej by było gdyby przetarg wygrała firma z Elbląga z jakąś "renomą" - która mieszkańcy znają. Bo taka firma z Gdańska której nikt nie zna (również w gdańsku), to będzie pewnie sprzedawać mrożone zapiekanki po zawyżonych cenach (będą mieć monopol) a jak już minie "boom" po otwarciu i interes nie będzie aż tak dochodowy, to się zwiną i pewnie nie zapłacą nawet czynszu xD