UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak w tym mieście ma być lepiej? Firma z Gdańska.... a mało mamy usługodawców z Elbląga? Wstyd jak zawsze....
hosefinka
Jak w tym mieście ma być lepiej? Firma z Gdańska.... a mało mamy usługodawców z Elbląga? Wstyd jak zawsze....
hosefinka