Wybrany wątek opinii
Jak w tym mieście ma być lepiej? Firma z Gdańska.... a mało mamy usługodawców z Elbląga? Wstyd jak zawsze....
Do moderacji
Odpowiedz
6
15
@hosefinka - To jest osobą z Elbląga. Prowadzi na starówce biznes ( gastronomię).
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@hosefinka - co wy macie z tym wstydem ? zawsze wstyd. skąd takie kompleksy ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0