Wybrany wątek opinii

Jak w tym mieście ma być lepiej? Firma z Gdańska.... a mało mamy usługodawców z Elbląga? Wstyd jak zawsze....
hosefinka (2025.05.28)
@hosefinka - To jest osobą z Elbląga. Prowadzi na starówce biznes ( gastronomię).
Mieszkanka1 (2025.05.28)
@hosefinka - co wy macie z tym wstydem ? zawsze wstyd. skąd takie kompleksy ?
Jacyna (2025.05.28)
Powrót do komentarzy