UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda, że było brane pod uwagę tylko "kto da więcej". Na pewno lepiej by było gdyby przetarg wygrała firma z Elbląga z jakąś "renomą" - która mieszkańcy znają. Bo taka firma z Gdańska której nikt nie zna (również w gdańsku), to będzie pewnie sprzedawać mrożone zapiekanki po zawyżonych cenach (będą mieć monopol) a jak już minie "boom" po otwarciu i interes nie będzie aż tak dochodowy, to się zwiną i pewnie nie zapłacą nawet czynszu xD

tajnyyy