Wybrany wątek opinii

Firma ma siedzibę w Gdańsku natomiast są to mieszkańcy Elbląga, więc swoi ludzie będą się tym zajmować :)
Pat (2025.05.28)
@Pat - Ale podatki lecą do Gdańska
(2025.05.28)
Ile oni odprowadza podatku? nie masa problemu kupujac w biedronce czy lidlu ze tam grube miliony leca na granice?
Znafca (2025.05.28)
@Pat - A podatki zapłacą w Gdańsku
(2025.05.28)
Powrót do komentarzy