Wybrany wątek opinii
Firma ma siedzibę w Gdańsku natomiast są to mieszkańcy Elbląga, więc swoi ludzie będą się tym zajmować :)
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
@Pat - Ale podatki lecą do Gdańska
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
Ile oni odprowadza podatku? nie masa problemu kupujac w biedronce czy lidlu ze tam grube miliony leca na granice?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Pat - A podatki zapłacą w Gdańsku
Do moderacji
Odpowiedz
1
0