A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@tajnyyy - trzeba było czytać komentarze. może i adres rejestrowy mają w gdańsku, ale dwa biznesy prowadzą na starym mieście. związane z gastro i rozrywką. Swoją drogą, ktoś chyba dopisał o jedną dwójkę za dużo przy składaniu oferty. miały być 2 tysiaki, wyszło 20
Ja wam prezydenta nie wybierałem... - już od kilkunastu lat wybieracie se takich prezydentów którzy - można odnieść takie wrażenie nie cierpią tego miasta i jego mieszkańców... Np komunikacja miejska jest taka żeby było jak najgorzej dla mieszkańców.
90 baniek na coś, co otwarte będzie przez 3 miesiące w roku! Niech już to wszystko πr do lnie!!!
ależ chrzanisz pisiorze, a zrobiłeś coś z sensem kiedyś w życiu, czy tylko wóda i dragi?
RUDNICKA nie wygrałą. To współczuje wygranemu teraz bedzie obstrzał sam zwcięzca ucieknie a za 2899zł Rudniccy wejdą jako druga oferta i będzie wspieranie lokalnych przedsiębiorców jak ktoś powyżej chciał...
o nie no zapomnieliśmy, że dla takich jak ty i twoja rodzinka to musi być za darmo bo wam się wszystko należy za darmo!!!!!
dostajesz 800 plus z podatków [pracujących ludzi a sam się pracą nie hańbisz! a jak ci za mało kasy to do roboty!!!!!
@Pat - A podatki zapłacą w Gdańsku
@pilots - Najwyraźniej nie masz pojęcia o czym piszesz 😂😂😂
Podatki z działalności uciekną do Gdańska.