UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, że było brane pod uwagę tylko "kto da więcej". Na pewno lepiej by było gdyby przetarg wygrała firma z Elbląga z jakąś "renomą" - która mieszkańcy znają. Bo taka firma z Gdańska której nikt nie zna (również w gdańsku), to będzie pewnie sprzedawać mrożone zapiekanki po zawyżonych cenach (będą mieć monopol) a jak już minie "boom" po otwarciu i interes nie będzie aż tak dochodowy, to się zwiną i pewnie nie zapłacą nawet czynszu xD

tajnyyy

Anuluj