UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że było brane pod uwagę tylko "kto da więcej". Na pewno lepiej by było gdyby przetarg wygrała firma z Elbląga z jakąś "renomą" - która mieszkańcy znają. Bo taka firma z Gdańska której nikt nie zna (również w gdańsku), to będzie pewnie sprzedawać mrożone zapiekanki po zawyżonych cenach (będą mieć monopol) a jak już minie "boom" po otwarciu i interes nie będzie aż tak dochodowy, to się zwiną i pewnie nie zapłacą nawet czynszu xD
tajnyyy