UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coś widzę żeby wejść na basen z zoną i dwójką dzieci to koszt wyjdzie około 400zł biedne rodziny odpadają a bogatsze też szybko z tamtąd ucieknoł bo za te same pieniądze pojadą nad morze także po mojemu sadzawki już teraz są niewypałem prawda panie Wróblewski nawet jak pana niema to dalej będzie o pana pomysłach głosno jedno mnie dziwi mòwie tylko o basenie teraz przecież pan nie masz 30 lat i wiesz jak to kiedyś funkcjonowało co pana do tego skłoniło czemu niewziełeś pan pod uwagę biednych rodzin ktòre to te rodziny by napedzały te koło iloscią by nadrobili.