Wybrany wątek opinii
Coś widzę żeby wejść na basen z zoną i dwójką dzieci to koszt wyjdzie około 400zł biedne rodziny odpadają a bogatsze też szybko z tamtąd ucieknoł bo za te same pieniądze pojadą nad morze także po mojemu sadzawki już teraz są niewypałem prawda panie Wróblewski nawet jak pana niema to dalej będzie o pana pomysłach głosno jedno mnie dziwi mòwie tylko o basenie teraz przecież pan nie masz 30 lat i wiesz jak to kiedyś funkcjonowało co pana do tego skłoniło czemu niewziełeś pan pod uwagę biednych rodzin ktòre to te rodziny by napedzały te koło iloscią by nadrobili.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
o nie no zapomnieliśmy, że dla takich jak ty i twoja rodzinka to musi być za darmo bo wam się wszystko należy za darmo!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
dostajesz 800 plus z podatków [pracujących ludzi a sam się pracą nie hańbisz! a jak ci za mało kasy to do roboty!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
0