Wybrany wątek opinii

Coś widzę żeby wejść na basen z zoną i dwójką dzieci to koszt wyjdzie około 400zł biedne rodziny odpadają a bogatsze też szybko z tamtąd ucieknoł bo za te same pieniądze pojadą nad morze także po mojemu sadzawki już teraz są niewypałem prawda panie Wróblewski nawet jak pana niema to dalej będzie o pana pomysłach głosno jedno mnie dziwi mòwie tylko o basenie teraz przecież pan nie masz 30 lat i wiesz jak to kiedyś funkcjonowało co pana do tego skłoniło czemu niewziełeś pan pod uwagę biednych rodzin ktòre to te rodziny by napedzały te koło iloscią by nadrobili.
(2025.05.28)
o nie no zapomnieliśmy, że dla takich jak ty i twoja rodzinka to musi być za darmo bo wam się wszystko należy za darmo!!!!!
(2025.05.28)
dostajesz 800 plus z podatków [pracujących ludzi a sam się pracą nie hańbisz! a jak ci za mało kasy to do roboty!!!!!
(2025.05.28)
Powrót do komentarzy