37
13.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ZBK Zrujnować Zburzyć Budynki Komunalne
(2025.05.13)

info

5  
  1
@DSKOEICSIM - Bo te firmy są z nimi powiązane czyli maszynki do mielenia kapusty.
Dj dyziol (2025.05.13)
Może domek z cmentarza na Agrykola by przenieśli w inne miejsce Elbląga lub na wyspę spichrzów bo podobno też mają burzyć a wygląda znakomicie tylko nie chcą go utrzymywać. Jedyny taki dom na cmentarzu w Polsce. Zabytek.
Wielbiciel elbląskich zabytk (2025.05.13)

info

9  
  0
Wierszyk o ogranym platfusie:Wsiadł do wagonu byle jakiego bo w pierwszej klasie nie chcieli jego. Anglik i Francuz do tego Niemiec, woleli jego w przedziale nie mieć. Wsiadł do wagonu byle jakiego ważne tematy były bez niego. To jednak smutne są takie chwile patrzeć jak Polska zostaje w tyle.....
Polexit (2025.05.13)

info

11  
  7
Niech w końcu skończą ten absur pisowski o porcie i przekopie, który już nawet przestał być atrakcją turystyczną, nie może być tak, żeby zarząd zarabiał bez statków w porcie, zarządowi wystarczyłby pawilon przy grobli świętego Jerzego, alebo w jakimś lokalu gastronomicznym, które bankrutują w Elblągu ze względy na brak klientów i wysokie ceny usług.
(2025.05.13)

info

7  
  1
Ten zarząd to jakieś tłuste POwskie koty? Czym oni tam zarządzają? Obeliskiem ropucha? Budowę portu jak wiemy zablokowali towarzysze z PO PSL Lewica na rozkaz maskwy i berlina.
Jawamwojtaniewybierałem (2025.05.13)

info

5  
  3
To jest taki POrt jak ten zarząd i odwrotnie.... na miejscu tego ''zarządu POrtu'' spalił bym się ze wstydu.
(2025.05.14)

info

5  
  2
@No nie. - No właśnie. Obecne "rządy", obecnego "rządu" nie polegają na zarządzaniu gospodarką Polski itd. Obecne "rządy" polegają jedynie na wykonywaniu poleceń Brukseli i czasami Berlina.
mająwywalone (2025.05.14)
"12lutego?" też nie wiesz? (?) Tak, z 12 lutego.
(2025.05.14)
Wystarczy że twoja patronka sw. Urszula ma tu u nas kamerdynera, który trzyma "pieczę" nad wszystkim żeby nic nie umknęło jej uwagi. Także namaszczenie nowego wicepachoła...
(2025.05.14)