A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
POrtu nie stać na remont własnych biur ?... tylko z kasy miejskiej ?... nie dość że płacimy im na comiesięczną pensję to jeszcze na remont biur. Czy wy tam wszyscy jesteście normalni ? Ile jeszcze lat będziemy to utrzymywać ?
@Totalny brak wstydu . - przeniesiony z 12 lutegp
@Totalny brak wstydu . - na 12lutego kiedyś
12lutego?
A może napiszcie, kto wcześniej użytkował ten piękny budynek, z jakiej racji go użytkował i co z nim zrobił.
Barak im dajcie na Lotniczej