37
13.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
POrtu nie stać na remont własnych biur ?... tylko z kasy miejskiej ?... nie dość że płacimy im na comiesięczną pensję to jeszcze na remont biur. Czy wy tam wszyscy jesteście normalni ? Ile jeszcze lat będziemy to utrzymywać ?
Totalny brak wstydu . (2025.05.13)
@Totalny brak wstydu . - przeniesiony z 12 lutegp
syn i wnuk (2025.05.13)
@Totalny brak wstydu . - na 12lutego kiedyś
(2025.05.13)
12lutego?
(2025.05.13)
Skoro nareszcie ucichło o śliwce to może niech patron zrobi plan b ?
(2025.05.13)
A może napiszcie, kto wcześniej użytkował ten piękny budynek, z jakiej racji go użytkował i co z nim zrobił.
rt64u7i7 (2025.05.13)
I tu jeszcz jedna perełka = Elbląg: Harcerze pozbyli się problemu. Niszczejący zabytek doczeka się remontu? Stara harcówka w w Parku Modrzewie = foto
(2025.05.13)
Stara stróżówka = W parku Modrzewie harcówka opuszczona przez harcerzy po zdemolowaniu.
śmiechnasali (2025.05.13)
Tylko on....
(2025.05.13)

info

1  
  3
Barak im dajcie na Lotniczej
(2025.05.13)

info

8  
  1