A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MEMblong - Nie bój nic, już jestem dogadany. Biorę go za 100 tys. i będę ściemę walił tak długo, aż sam się zawali.
W tym budynku, przez lata funkcjonowało jakieś Stowarzyszenie widmo
Po pierwsze ZYSKI, biura pózniej.
Chętnie przejmę każdą nieruchomość za bilet do DPS-u
@Uczciwy_inaczej_Karol - Chętnie kupię mieszkanie na Ursynowie za zaniżoną o połowę wartość, z oświadczenia majątkowego.
Nie, ten stoi tu od 140 lat
To nie ten budynek, przeniesiony stoi obok