37
13.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MEMblong - Nie bój nic, już jestem dogadany. Biorę go za 100 tys. i będę ściemę walił tak długo, aż sam się zawali.
DruchBoRuch (2025.05.14)
W tym budynku, przez lata funkcjonowało jakieś Stowarzyszenie widmo
(2025.05.14)

info

5  
  2
Po pierwsze ZYSKI, biura pózniej.
viki (2025.05.14)

info

2  
  2
Chętnie przejmę każdą nieruchomość za bilet do DPS-u
Uczciwy_inaczej_Karol (2025.05.14)
@Uczciwy_inaczej_Karol - Chętnie kupię mieszkanie na Ursynowie za zaniżoną o połowę wartość, z oświadczenia majątkowego.
wicetusk (2025.05.14)
Nie, ten stoi tu od 140 lat
(2025.05.14)
To nie ten budynek, przeniesiony stoi obok
(2025.05.14)