UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech w końcu skończą ten absur pisowski o porcie i przekopie, który już nawet przestał być atrakcją turystyczną, nie może być tak, żeby zarząd zarabiał bez statków w porcie, zarządowi wystarczyłby pawilon przy grobli świętego Jerzego, alebo w jakimś lokalu gastronomicznym, które bankrutują w Elblągu ze względy na brak klientów i wysokie ceny usług.