UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może domek z cmentarza na Agrykola by przenieśli w inne miejsce Elbląga lub na wyspę spichrzów bo podobno też mają burzyć a wygląda znakomicie tylko nie chcą go utrzymywać. Jedyny taki dom na cmentarzu w Polsce. Zabytek.

Wielbiciel elbląskich zabytk

Anuluj