UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wierszyk o ogranym platfusie:Wsiadł do wagonu byle jakiego bo w pierwszej klasie nie chcieli jego. Anglik i Francuz do tego Niemiec, woleli jego w przedziale nie mieć. Wsiadł do wagonu byle jakiego ważne tematy były bez niego. To jednak smutne są takie chwile patrzeć jak Polska zostaje w tyle.....

Polexit

Anuluj