Wybrany wątek opinii

Skoro nareszcie ucichło o śliwce to może niech patron zrobi plan b ?
(2025.05.13)
Wystarczy że twoja patronka sw. Urszula ma tu u nas kamerdynera, który trzyma "pieczę" nad wszystkim żeby nic nie umknęło jej uwagi. Także namaszczenie nowego wicepachoła...
(2025.05.14)
Powrót do komentarzy