UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wierszyk o ogranym platfusie:Wsiadł do wagonu byle jakiego bo w pierwszej klasie nie chcieli jego. Anglik i Francuz do tego Niemiec, woleli jego w przedziale nie mieć. Wsiadł do wagonu byle jakiego ważne tematy były bez niego. To jednak smutne są takie chwile patrzeć jak Polska zostaje w tyle.....
Polexit