UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może domek z cmentarza na Agrykola by przenieśli w inne miejsce Elbląga lub na wyspę spichrzów bo podobno też mają burzyć a wygląda znakomicie tylko nie chcą go utrzymywać. Jedyny taki dom na cmentarzu w Polsce. Zabytek.

Wielbiciel elbląskich zabytk