UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszyscy się ekscytują budować, nie budować. Nikt jakos nie zauważył podstawowego pytania, które zadaje Nowy Elbląg. Co dalej??? Wjeżdżam TIRem w Sybiraków i teleportacja? Chrobrego do ronda na Kościuszki? Życzę powodzenia. Rondo przy szpitalu będzie zawalone po korek. I wtedy zaczną się pytania, co z karetkami? Bo z terenu szpitala nijak nie wyjadą.