UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koniecznie i to pilnie trzeba budować rondo u zbiegu ulic Królewiecka Piłsudskiego Legionów Marymoncka Miejsca jest dużo i czas Panowie Szlachta zaczynać.

Leon.

Anuluj