UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A pomyśleliście o zagrożeniu hałasem w okolicy Bażantarni. oczywiście że nie bo wozicie D autem. Najmniej szkodliwa jest opcja W.

Cynik

Anuluj